.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda
Číst dál...

V pondělí 20. 5. představili herci div. souboru KUK krásnou pohádku Plakala princezna Květinka, plakala.

Hned následující den s ní vystoupili na přehlídce Pohádková Kroměříž 2024, kterou pořádala naše škola již po 25. Obecenstvo hercům tvořily děti ze škol a školek z města. Na pohádky měli možnost přijít také rodiče a veřejnost. Všechna představení sledovala odborná porota, která na závěr vyhodnotila a ocenila ty nejlepší „herce“, soubory a „režiséry“.

Z naší školy byli oceněni: vedoucí souboru paní Dagmar Navrátilová, paní Ivana Jelínková, Leszek Čevela, Jan Bjaček, Laura Drobiszová, Agáta Hurdesová, a Libuše Nováková. Blahopřejeme.

Číst dál...

Na Zahradní slavnosti si škola ke svému třicetiletému výročí nadělila nové logo s motivačním názvem, který vychází z nové vize školy. Od září bychom tento název rádi používali jako oficiální.

Proč motýl?

Tento motýl vychází z tradice naší školy, s námi v našem logu vždy byl a teď vzlétá.

Dáváme dětem čas dozrát a naučit se přemýšlet, aby až dospějí, mohly létat. Stejně jako motýl, když se rodí z kukly, potřebuje čas na to, aby mu uschla a napnula se jeho křídla.

Proč S-MYSL?

Odkazuje na mysl a potřebu vést děti k samostatnému přemýšlení, což se podle nejnovějších neurovědeckých poznatků snažíme dělat. Nikdo z nás neví, co budou naše děti za deset let potřebovat a jaký bude svět kolem nás, a proto je vedení dětí k samostatnému přemýšlení spolu s vyhodnocováním vlastního pokroku to nejcennější, co pro ně jako škola můžeme udělat.

Scroll to top