.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Na odpoledne 31. října čekalo mnoho našich šesťáků s velkým očekáváním. Proč? Bylo Halloweenské čtení. Akce se odehrávala v učebně 7.A po páté hodině večer. Žáky vítal velký kostlivec, spousta svíček, příjemně strašidelná atmosféra a místo učitelek přiletěly čarodějnice…

Program začal povídáním o významu Halloweeenu a neopomněli jsme ani na naše Dušičky. Mluvili jsme o tradicích a zvyklostech. Při svíčkách četli strašidelné příběhy, a dokonce vytvořili vlastní strašidelnou povídku a lektvar, který by nás dostal do bezpečí, kdybychom se ocitli v nepohodě.

Druhá polovina akce byla tvořena únikovou hrou ze strašidelné místnosti. Rozluštění šifrovaných kódů, rozpoznání tajemných předmětů pouze po hmatu, test hbitosti v pavučině, trénování paměti a další úkoly nás bavily více než hodinu, ale z místnosti jsme unikli všichni a čarodějnice si nikoho nemohli nechat.

Těšíme se na příští rok

 

 

 

 

 

Scroll to top