.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Ve čtvrtek 10. 11. 2023 se družstvo dívek naší školy ve složení Machálková Andrea, Machálková Eliška, Žůrková Lada, Vyňuchalová Beáta, Hladilová Kristýna, Hladilová Karolína, Chalupová Nela, Juřicová Tereza, Hýbnerová Nicol, Matýšková Ella a  Zakravačová Nikol zúčastnilo okresního kola dívek ve volejbalu. V tělocvičně ZŠ Slovan se sešly 4 týmy, jejichž základ tvořily členky volejbalového klubu doplněné o „amatérské“ hráčky 8. a 9. ročníků. Poměr aktivních volejbalistek nakonec rozhodl, že po vyrovnaných bojích se naše děvčata umístila na 3. místě za ZŠ Slovan a ZŠ Oskol. Nejen naše dívky dokázaly, že volejbal je hra, při které se rozvíjí vzájemná podpora, týmová spolupráce, bojovnost a respekt. Všem děkuji za skvělou reprezentaci školy.

   

        

 

Scroll to top