.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Zkoušky se konaly v sobotu 18. 5. 2024. Naši žáci skládali zkoušky ve třech úrovních. Pro nejmladší šesťáky, kterých bylo přihlášených 12, je určena zkouška YLE Movers. Žáci vyšších ročníků skládali A2 Key for Schools a B1 Preliminary for Schools. Celkově se letos na zkoušky přihlásilo 45 kandidátů.

Již řadu let naši žáci úspěšně skládají prestižní zkoušky z anglického jazyka Cambridge English. Dosud museli naši kandidáti zkoušky skládat ve zkouškovém centru, například v Brně nebo Pardubicích. Letos poprvé jsme, jako Partnerská škola Jazykové školy P.A.R.K. a Přípravné centrum Cambridge, mohli našim žákům nabídnout složení zkoušek přímo na naší škole.

Vše proběhlo hladce a bez problémů. Nálada byla skvělá a nervozita až překvapivě malá. Všichni měli pocit, že jsou dobře připraveni a že u žádné části zkoušek neměli větší problém. Výsledky budou známy za měsíc. Věříme, že letošní kandidáti budou stejně úspěšní jako ti z minulých let. To znamená 100%.

Scroll to top