.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Letošní prázdniny byly pro některé děti hodně dlouhé, díky uzavření škol na jaře. Na 1. září se těšili hlavně všichni prvňáčci. Čekaly je hodné paní učitelky a také krásně připravené třídy. Rodiče se přišli podívat, jak jim to bude v lavicích slušet a seznámit se s paní učitelkou a vedením školy. Pro všechny letos platí nová hygienická pravidla ve třídách i v jídelně.

Další den již u vchodu na prvňáčky čekali naši deváťáci, kteří si zavzpomínali, jaké to bylo, když nastupovali do školy oni. Celý týden jim pomáhali s orientací na chodbě u šaten a také s tácky ve školní jídelně.

Přejeme všem žákům, aby dobrá nálada a vstávání vydrželo co nejdéle. Fotografie ze zahájení si prohlédněte ZDE.

V souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 vydává naše školní jídelna tyto pokyny (formát pdf)

UPOZORNĚNÍ k vyzvednutí stravy během prvního dne nemoci dítěte/žáka zák. zástupcem!

Vzhledem k hygienickým opatřením Vás upozorňujeme, že v případě onemocnění dítěte a neodhlášení jeho obědu do 800 hod. téhož dne na tel. 573 503 258 si můžete oběd první den nemoci dítěte vyzvednout pouze v době 1030 – 1100 hod. a to zadním vstupem do školy (od tělocvičen a jídelny). Mimo tuto dobu Vám oběd do jídlonosiče již nebude vydán!

byl zaměřený na praktický nácvik zvládání nebezpečných situací, se kterými se děti mohou potkat ve škole, venku i doma.
Číst dál...

Žáci fyzikálního praktika zahájili začátkem října sérii návštěv v dílnách Centra odborné přípravy technické v Kroměříži. Praktické činnosti žáků pod odborným vedením mistrů této střední školy se budou týkat strojařiny, elektrotechniky a opravářských automobilových oborů.

Hned napoprvé jsme si úspěšně vyzkoušeli práci s klasickým strojařským nářadím a odnesli si vlastnoručně opracovaný kovový výrobek, viz. fotogalerie školy

8. 3. 2016 se konalo okresní kolo chemické olympiády žáků základních škol a osmiletých gymnázií.

Číst dál...
Scroll to top