Naše škola získala v loňském roce dotaci ze Státního fondu životního prostředí na obnovu učebny v přírodě a naučné stezky v arboretu. Na jaře jsme se pustili do práce a postupně začali realizovat jednotlivé části projektu. Pan Zezula vyrobil záhonky na pěstování bylin, s deváťáky jsme je umístili v arboretu a navezli hlínu, teď už jen čekají na osazení bylinkami. Ve spolupráci s PaedDr. Jiřím Tronečkem vznikly naučné tabule s tématikou hmyzu, ptáků, jehličnatých a listnatých stromů, bylin a drobných živočichů, které byly tento týden umístěny v arboretu. Tabule jsou opatřeny QR kódy odkazujícími k dalším informacím k daným tématům. Těšíme se, že je od příštího školního roku budeme aktivně využívat ve výuce.