.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

První březen 2022. Okresní kolo Soutěže v cizích jazycích. Dlouholetý organizátor – naše škola. Dvě kategorie. Dvě vítězky. Obě z naší školy. Ohromná radost. Ohromná gratulace. I tak by se dal popsat dnešní úspěch naší školy a především našich dvou žákyň.  Ale teď vážně….. J

Naše škola již spoustu let organizuje nejen školní, ale i okresní kolo Soutěže v cizích jazycích – anglický jazyk. Před dvěma lety se nám podařilo zorganizovat školní kola, ale okresní kolo bylo, stejně jako všechny ostatní postupové soutěže, zrušeno kvůli pandemii. V minulém roce nebylo možné, opět kvůli pandemii a po většinu roku probíhající distanční výuce, soutěž pořádat vůbec. O to větší radostí bylo pořádat ji letos. A jako pověstná třešinka na dortu bylo vítězství našich dvou želízek v ohni – Nely Chalupové ze 7. A a Michaely Rotreklové z 9. A. Nela zvítězila v kategorii I. A a Míša v kategorii II. A. Naši žáci se v této soutěži vždy umísťovali na jednom z prvních 3 míst, ale teprve letos, poprvé, jsme obsadili obě první místa.

Holky byly úžasné. Skvěle připravené, přirozené, usměvavé. Obě s vynikající úrovní angličtiny. Zúročily svoji práci na zdokonalování znalostí a dovedností v angličtině jak v soukromém životě, tak v běžných hodinách AJ, i hodinách anglické konverzace s rodilým mluvčím. Soutěž si obě přišly užít a vyplatilo se to.

Míše i Nele moc gratulujeme, máme radost s nimi. Well done, holkysmile.

 

26 certifikátů KET

V prosinci 2021 se na zkoušky KET přihlásilo 27 žáků z 30 členné 9.A. Kvůli nemoci se jedna žákyně zkoušky nezúčastnila a pro zbylých 26 žáků dorazilo nyní 26 certifikátů s nejvyšším možným bodovým ohodnocením. číst dál

Scroll to top