.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Od září 2023 nabízíme všem našim žákům ucelenou koncepci přípravy na zkoušky Cambridge English Qualifications od 1. až po 9. ročník a umožňujeme jim tak získat prestižní jazykový certifikát s dlouhodobou platností.

Všechny kurzy přípravy na zkoušky Cambridge English umožňují žákům zlepšovat se v angličtině ve všech oblastech, tedy čtení, psaní, poslechu i mluvení a vhodně doplňují výuku anglického jazyka všech tříd na naší škole.

Spolupracujeme s Jazykovou školou P.A.R.K. Brno, která je, autorizovaným a certifikovaným zkouškovým centrem Cambridge. Toto autorizované centrum nabízí nejen výběr termínu dle našich požadavků, ale i konání zkoušky přímo na naší škole. Navíc budou mít naši žáci zvýhodněnou cenu zkoušek, možnost vyzkoušet si zkoušky nanečisto a přístup k online materiálům.

Naše škola oficiálním Přípravným centrem Cambridge.

První certifikáty získali naši žáci již ve školním roce 2012/2013 a s přípravou na zkoušky jsme začali v roce 2010. Naši žáci mají téměř 100% úspěšnost.

Příprava na zkoušky probíhá formou nepovinného předmětu - kurzu, vždy 1 hodinu týdně pro každý ročník zvlášť, na základě závazné přihlášky a uhrazení celoroční částky ceny kurzu.

Naši prvňáčci se na vyšší úrovně připravují formou audio-orálního kurzu.

Ve spolupráci s Mgr. Františkou Lutterovou z Cambridge University Press jsme pro žáky vybrali nejmodernější učebnice.

Scroll to top